Lokalizacja i Mapa

Witamy na naszym POLU BIWAKOWYM

Zobacz jak nas znaleźć

Aby dojechać do Dziwnowa w województwie zachodniopomorskim można skorzystać z różnych środków transportu, zależnie od miejsca, z którego wyruszamy.

Oto kilka naszych propozycji:

  1. Samochodem: najlepiej jest jechać w kierunku Szczecina, następnie zjeżdżamy na drogę szybkiego ruchu nr S3 w kierunku Świnoujścia. Zjeżdżamy na węźle Parłowo i dalej na północ w kierunku Kamienia Pomorskiego, docelowo jedziemy do Dziwnowa.
  2. Autobusem: Istnieją połączenia autobusowe z różnych miast w Polsce do Dziwnowa. Można skorzystać z wyszukiwarek połączeń autobusowych, aby znaleźć odpowiednie połączenie z miejsca w którym się znajdujemy.
  1. Pociągiem: Najbliższe większe miasta, do których prowadzą połączenia kolejowe to Szczecin, Kołobrzeg i Świnoujście. Z tych miast można skorzystać z połączenia autobusowego lub wynająć samochód, aby dojechać do Dziwnowa.

  2. Samolotem: Najbliższe lotnisko to Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, położony około 90 km od Dziwnowa. Z lotniska można wynająć samochód lub skorzystać z transportu publicznego, aby dostać się do Dziwnowa.

Warto pamiętać, że w przypadku wyboru transportu publicznego należy upewnić się o godzinach odjazdów i przyjazdów, aby planowanie podróży przebiegło bez problemów.

Zarezerwuj pobyt

Camping: +48 721 881 822
Domki: +48 725 315 981

Background
01

Dziwnów

Camping Black Perl
ul. Dziwna 8A
72-420 Dziwnów

Dojazd do pola biwakowego.

Dojazd

Dołącz do nas: